django - en to he translation catalogue (195 entries)

en: Delete selected %(verbose_name_plural)s
he: מחק %(verbose_name_plural)s שנבחרו

en: Successfully deleted %(count)d %(items)s.
he: %(count)d %(items)s  נמחקו בהצלחה.

en: Cannot delete %(name)s
he: לא ניתן למחוק %(name)s

en: Delete multiple objects
he: מחק כמה פריטים

en: Administration
he: ניהול

en: All
he: הכול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Any date
he: כל תאריך

en: Today
he: היום

en: Past 7 days
he: בשבוע האחרון

en: This month
he: החודש

en: This year
he: השנה

en: No date
he: ללא תאריך

en: Has date
he: עם תאריך

en: Empty
he: ריק

en: Not empty
he: לא ריק

en: Please enter the correct %(username)s and password for a staff account. Note that both fields may be case-sensitive.
he: נא להזין את %(username)s והסיסמה הנכונים לחשבון איש צוות. נא לשים לב כי שני השדות רגישים לאותיות גדולות/קטנות.

en: Action:
he: פעולה

en: Add another %(verbose_name)s
he: הוספת %(verbose_name)s

en: Remove
he: להסיר

en: Addition
he: הוספה

en: Change
he: שינוי

en: Deletion
he: מחיקה

en: action time
he: זמן פעולה

en: user
he: משתמש

en: content type
he: סוג תוכן

en: object id
he: מזהה אובייקט

note: Translators: 'repr' means representation (https://docs.python.org/library/functions.html#repr)
en: object repr
he: ייצוג אובייקט

en: action flag
he: דגל פעולה

en: change message
he: הערה לשינוי

en: log entry
he: רישום יומן

en: log entries
he: רישומי יומן

en: Added “%(object)s”.
he: „%(object)s” נוסף.

en: Changed “%(object)s” — %(changes)s
he: בוצע שינוי "%(object)s" — %(changes)s

en: Deleted “%(object)s.”
he: „%(object)s” נמחקו.

en: LogEntry Object
he: אובייקט LogEntry

en: Added {name} “{object}”.
he: בוצעה הוספת {name} “{object}”.

en: Added.
he: נוסף.

en: and
he: ו

en: Changed {fields} for {name} “{object}”.
he: בוצע שינוי {fields} עבור {name} “{object}”.

en: Changed {fields}.
he:  {fields} שונו.

en: Deleted {name} “{object}”.
he: בוצעה מחיקת {name} “{object}”.

en: No fields changed.
he: אף שדה לא השתנה.

en: None
he: ללא

en: Hold down “Control”, or “Command” on a Mac, to select more than one.
he: יש להחזיק "Control" או "Command" במק, כדי לבחור יותר מאחד.

en: Select this object for an action - {}
he: בחירת אובייקט זה עבור פעולה - {}

en: The {name} “{obj}” was added successfully.
he: הוספת {name} “{obj}” בוצעה בהצלחה.

en: You may edit it again below.
he: ניתן לערוך שוב מתחת.

en: The {name} “{obj}” was added successfully. You may add another {name} below.
he: הוספת {name} “{obj}” בוצעה בהצלחה. ניתן להוסיף עוד {name} מתחת.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully. You may edit it again below.
he: שינוי {name} “{obj}” בוצע בהצלחה. ניתן לערוך שוב מתחת.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully. You may add another {name} below.
he: עדכון {name} "{obj}" בוצע בהצלחה. ניתן להוסיף עוד {name} מתחת.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully.
he: שינוי {name} "{obj}" בוצע בהצלחה.

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
he: יש לסמן פריטים כדי לבצע עליהם פעולות. לא שונו פריטים.

en: No action selected.
he: לא נבחרה פעולה.

en: The %(name)s “%(obj)s” was deleted successfully.
he: מחיקת %(name)s “%(obj)s” בוצעה בהצלחה.

en: %(name)s with ID “%(key)s” doesn’t exist. Perhaps it was deleted?
he: %(name)s עם ID "%(key)s" לא במצאי. אולי זה נמחק?

en: Add %s
he: הוספת %s

en: Change %s
he: שינוי %s

en: View %s
he: צפיה ב%s

en: Database error
he: שגיאת בסיס נתונים

en: %(count)s %(name)s was changed successfully. | %(count)s %(name)s were changed successfully.
he[0]: שינוי %(count)s %(name)s בוצע בהצלחה.
he[1]: שינוי %(count)s %(name)s בוצע בהצלחה.
he[2]: שינוי %(count)s %(name)s בוצע בהצלחה.

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
he[0]: %(total_count)s נבחר
he[1]: כל ה־%(total_count)s נבחרו
he[2]: כל ה־%(total_count)s נבחרו

en: 0 of %(cnt)s selected
he: 0 מ %(cnt)s נבחרים

en: Delete
he: מחיקה

en: Change history: %s
he: היסטוריית שינוי: %s

en: Deleting %(class_name)s %(instance)s would require deleting the following protected related objects: %(related_objects)s
he: מחיקת %(class_name)s %(instance)s תדרוש מחיקת האובייקטים הקשורים והמוגנים הבאים: %(related_objects)s

en: Django site admin
he: ניהול אתר Django

en: Django administration
he: ניהול Django

en: Site administration
he: ניהול אתר

en: Log in
he: כניסה

en: %(app)s administration
he: ניהול %(app)s

en: Page not found
he: דף לא קיים

en: We’re sorry, but the requested page could not be found.
he: אנו מתנצלים, העמוד המבוקש אינו קיים.

en: Home
he: דף הבית

en: Server error
he: שגיאת שרת

en: Server error (500)
he: שגיאת שרת (500)

en: Server Error <em>(500)</em>
he: שגיאת שרת <em>(500)</em>

en: There’s been an error. It’s been reported to the site administrators via email and should be fixed shortly. Thanks for your patience.
he: התרחשה שגיאה. היא דווחה למנהלי האתר בדוא"ל ותתוקן בקרוב. תודה על סבלנותך.

en: Run
he: הרצה

en: Click here to select the objects across all pages
he: לחיצה כאן תבחר את האובייקטים בכל העמודים

en: Select all %(total_count)s %(module_name)s
he: בחירת כל %(total_count)s ה־%(module_name)s

en: Clear selection
he: איפוס בחירה

en: Breadcrumbs
he: פירורי לחם

en: Models in the %(name)s application
he: מודלים ביישום %(name)s

en: Model name
he: שם דגם

en: Add link
he: הוספת קישור

en: Change or view list link
he: שינוי או הצגת רשימת קישורים

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: You don’t have permission to view or edit anything.
he: אין לך כלל הרשאות צפיה או עריכה.

en: After you’ve created a user, you’ll be able to edit more user options.
he: לאחר יצירת משתמש אפשר יהיה לערוך אפשרויות משתמש נוספות.

en: Error:
he: שגיאה:

en: Change password
he: שינוי סיסמה

en: Set password
he: קביעת סיסמה

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
he[0]: נא לתקן את השגיאה מתחת.
he[1]: נא לתקן את השגיאות מתחת.
he[2]: נא לתקן את השגיאות מתחת.

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
he: יש להזין סיסמה חדשה עבור המשתמש <strong>%(username)s</strong>.

en: This action will <strong>enable</strong> password-based authentication for this user.
he: פעולה זו <strong>תאפשר</strong> אימות מבוסס סיסמה עבור משתמש זה.

en: Disable password-based authentication
he: השבת אימות מבוסס סיסמה

en: Enable password-based authentication
he: אפשר אימות מבוסס סיסמה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Welcome,
he: שלום,

en: View site
he: צפיה באתר

en: Documentation
he: תיעוד

en: Log out
he: יציאה

en: Add %(name)s
he: הוספת %(name)s

en: History
he: היסטוריה

en: View on site
he: צפיה באתר

en: Filter
he: סינון

en: Hide counts
he: הסתרת ספירות

en: Show counts
he: הצגת ספירות

en: Clear all filters
he: ניקוי כל הסינונים

en: Save
he: שמירה

en: Remove from sorting
he: הסרה ממיון

en: Sorting priority: %(priority_number)s
he: עדיפות מיון: %(priority_number)s

en: Toggle sorting
he: החלף כיוון מיון

en: Toggle theme (current theme: auto)
he: החלפת ערכת נושא (נוכחית: אוטומטית)

en: Toggle theme (current theme: light)
he: החלפת ערכת נושא (נוכחית: בהירה)

en: Toggle theme (current theme: dark)
he: החלפת ערכת נושא (נוכחית: כהה)

en: Objects
he: אובייקטים

en: Yes, I’m sure
he: כן, בבטחה

en: No, take me back
he: לא, קח אותי חזרה.

en: Deleting the selected %(objects_name)s would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
he: מחיקת ב%(objects_name)s הנבחרת תביא במחיקת אובייקטים קשורים, אבל החשבון שלך אינו הרשאה למחוק את הסוגים הבאים של אובייקטים:

en: Deleting the selected %(objects_name)s would require deleting the following protected related objects:
he: מחיקת ה%(objects_name)s אשר סימנת תדרוש מחיקת האובייקטים הקשורים והמוגנים הבאים:

en: Are you sure you want to delete the selected %(objects_name)s? All of the following objects and their related items will be deleted:
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את ה%(objects_name)s הנבחר? כל האובייקטים הבאים ופריטים הקשורים להם יימחקו:

en: Delete?
he: מחיקה ?

en:  By %(filter_title)s
he:  לפי %(filter_title)s

en: Summary
he: סיכום

en: Recent actions
he: פעולות אחרונות

en: My actions
he: הפעולות שלי

en: None available
he: לא נמצאו

en: Added:
he: נוספו:

en: Changed:
he: שונו:

en: Deleted:
he: נמחקו:

en: Unknown content
he: תוכן לא ידוע

en: Something’s wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
he: משהו שגוי בהתקנת בסיס הנתונים שלך. יש לוודא יצירת הטבלאות המתאימות וקיום הרשאות קריאה על בסיס הנתונים עבור המשתמש המתאים.

en: You are authenticated as %(username)s, but are not authorized to access this page. Would you like to login to a different account?
he: התחברת בתור %(username)s, אך אין לך הרשאות גישה לעמוד זה. האם ברצונך להתחבר בתור משתמש אחר?

en: Forgotten your login credentials?
he: שכחת את פרטי הגישה שלך?

en: Toggle navigation
he: החלפת מצב סרגל ניווט

en: Sidebar
he: סרגל צד

en: Start typing to filter…
he: התחל להקליד כדי לסנן...

en: Filter navigation items
he: סנן פריטי ניווט

en: Date/time
he: תאריך/שעה

en: User
he: משתמש

en: Action
he: פעולה

en: entry | entries
he[0]: רשומה
he[1]: רשומה
he[2]: רשומות

en: This object doesn’t have a change history. It probably wasn’t added via this admin site.
he: לאובייקט זה אין היסטוריית שינויים. כנראה לא נוסף דרך ממשק הניהול.

en: Show all
he: הצג הכל

en: Popup closing…
he: חלון צץ נסגר...

en: Search %(name)s
he: חיפוש %(name)s

en: Search
he: חיפוש

en: %(counter)s result | %(counter)s results
he[0]: תוצאה %(counter)s
he[1]: %(counter)s תוצאות
he[2]: %(counter)s תוצאות

en: %(full_result_count)s total
he: %(full_result_count)s סה"כ

en: Save as new
he: שמירה כחדש

en: Save and add another
he: שמירה והוספת אחר

en: Save and continue editing
he: שמירה והמשך עריכה

en: Save and view
he: שמירה וצפיה

en: Close
he: סגירה

en: Change selected %(model)s
he: שינוי  %(model)s הנבחר.

en: Add another %(model)s
he: הוספת %(model)s נוסף.

en: Delete selected %(model)s
he: מחיקת %(model)s הנבחר.

en: View selected %(model)s
he: צפיה ב%(model)s אשר נבחרו.

en: Thanks for spending some quality time with the web site today.
he: תודה על בילוי זמן איכות עם האתר.

en: Log in again
he: התחבר/י שוב

en: Password change
he: שינוי סיסמה

en: Your password was changed.
he: סיסמתך שונתה.

en: Please enter your old password, for security’s sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
he: נא להזין את הססמה הישנה שלך, למען האבטחה, ולאחר מכן את הססמה החדשה שלך פעמיים כדי שנוכל לוודא שהקלדת אותה נכון.

en: Change my password
he: שנה את סיסמתי

en: Password reset
he: איפוס סיסמה

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
he: ססמתך נשמרה. כעת ניתן להתחבר.

en: Password reset confirmation
he: אימות איפוס סיסמה

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
he: נא להזין את סיסמתך החדשה פעמיים כדי שנוכל לוודא שהקלדת אותה כראוי.

en: New password:
he: סיסמה חדשה:

en: Confirm password:
he: אימות סיסמה:

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
he: הקישור לאיפוס הסיסמה אינו חוקי. ייתכן והשתמשו בו כבר. נא לבקש איפוס סיסמה חדש.

en: We’ve emailed you instructions for setting your password, if an account exists with the email you entered. You should receive them shortly.
he: שלחנו לך הוראות לקביעת הססמה, בהנחה שקיים חשבון עם כתובת הדואר האלקטרוני שהזנת. ההוראות אמורות להתקבל בקרוב.

en: If you don’t receive an email, please make sure you’ve entered the address you registered with, and check your spam folder.
he: אם לא קיבלת דואר אלקטרוני, נא לוודא שהזנת את הכתובת שנרשמת עימה ושההודעה לא נחתה בתיקיית דואר הזבל.

en: You're receiving this email because you requested a password reset for your user account at %(site_name)s.
he: הודעה זו נשלחה אליך עקב בקשתך לאיפוס הסיסמה עבור המשתמש שלך באתר %(site_name)s.

en: Please go to the following page and choose a new password:
he: נא להגיע לעמוד הבא ולבחור סיסמה חדשה:

en: Thanks for using our site!
he: תודה על השימוש באתר שלנו!

en: The %(site_name)s team
he: צוות %(site_name)s

en: Forgotten your password? Enter your email address below, and we’ll email instructions for setting a new one.
he: שכחת את הססמה שלך? נא להזין את כתובת הדואר האלקטרוני מתחת ואנו נשלח הוראות לקביעת ססמה חדשה.

en: Email address:
he: כתובת דוא"ל:

en: Reset my password
he: אפס את סיסמתי

en: Select all objects on this page for an action
he: בחירת כל האובייקטים בעמוד זה עבור פעולה

en: All dates
he: כל התאריכים

en: Select %s
he: בחירת %s

en: Select %s to change
he: בחירת %s לשינוי

en: Select %s to view
he: בחירת %s לצפיה

en: Date:
he: תאריך:

en: Time:
he: שעה:

en: Lookup
he: חפש

en: Currently:
he: נוכחי:

en: Change:
he: שינוי:
